Google Sponsor

Beyaz TV Ne Zaman Kuruldu?
Ulusal bir televizyon kanalı olan Beyaz TV,24 Mayıs 2010 tarihinde kurulmuştur. Eski adı Ses TV olan Beyaz TV, 11 yılı aşkın bir süredir yayın hayatına devam etmektedir. Ses TV 9 Mayıs 2006 tarihinde kurulmuş ve 23 Mayıs 2010 tarihinde ise kapanmıştır. Kapandıktan bir gün sonra ise Beyaz TV adıyla yeniden kurulmuştur. Bu zamana kadar başarılı yayın süreci ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.
Beyaz TV Sahibi Kim?
Genel merkezliği Ankara’da bulunan Beyaz TV’nin sahibi Osman Gökçek’tir. Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğludur. Osman Gökçek kanalın genel koordinatörlüğünü de yapmaktadır. Kanalın haber editörü ise Murat Erçin’dir.
Beyaz TV Programları
Son zamanlarda adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Beyaz TV, çok sayıda farklı programa da ev sahipliği yapmaktadır. Beyaz TV’nin güncel Programlarından biri olan Kur’an-ı Kerim Cüz programı sabah saatlerinde ekranlara çıkıyor. Bunun yanı sıra Beyaz Futbol ve Derin Futbol ile izleyiciye maç keyfinin detayları aktarılıyor. Mutfağın en tatlı hali Mutfakta Gülşah Var ile izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Hayatta Her Şey Var programı sayesinde izleyici keyifli saatler yaşıyor. Ayrıca Dilşat Erdil’le Kendini Sev Programı yine Beyaz TV’nin en iddialı programlarından biridir. Cumartesi günlerinin her hafta merakla beklenen programlarından biri de Sonay Gökhan’la Bu Cumartesi programıdır. Daha birçok eğlendiren, düşündüren, meraklandıran yapımlarıyla TV ekranlarının en çok izlenen kanallarından biri olmuştur. Beyaz TV’nin eskiden yayınlanan ve çok ses getiren programları da vardır. Bunlardan bir kaçı; Araman İle Adım Adım, İşte Sağlık İşte Neşe, Beyaz’ın Sultanı Denizin Sesi hala konuşulan yapımlardandır. Ayrıca kanal, Ebruli programı ile sabah saatlerinde birçok insanı ekrana kilitlenmeyi başarmıştır. Magazin programlarının yanı sıra, spor programlarıyla da adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Beyaz TV, aynı zamanda kadın kuşağı yayınlarıyla da etkileyici bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmış bir TV kanalıdır. Yine Beyaz TV kanalında haber programları ve tartışma programlarının da etkili bir düzeyde yer aldığını ifade etmek mümkün olmaktadır.
Beyaz TV İletişim Bilgileri
Beyaz TV kanalının iletişim bilgileri şöyledir;
Telefon: 0312 333 33 00
Fax: 0312 333 33 41